Order Of Knight's That Say NI!

NI!


#1 2008-02-20 16:08

mitclan

NI!

7633330
Call me!
Skąd: Jedlnia Letnisko
Zarejestrowany: 2007-06-11
Nick: Auret, Muniek, Mrrrr
Klasa: PW 6x, TH 5x, PP 5x

Taktyka PVP - PW

Nie wiem, czy takowy temat już był, czy można taki zakładać. Najwyżej Mod/Admin przeniesie go lub usunie

Taktyka PVP PW - moja, nada się też do innych daggerów.

To tak widzimy cel. Wyjmujemy łuk - Stunning shot.
a) wejdzie podjazd, od tylu, backstab, deadlyblow - spamujemy skille, jezeli ma fart to przeżyje
b) nie wchodzi - ładujemy strzałami zanim dobiegnie do nas.

Dobiega i walimy mu switch'a, jeżeli n00b, to będzie stał jak idiota i obrywał. Korzystamy z tego i podlatujemy od
tylu i backstab, Deadly Blow. Zaczyna uciekać? Stun- nie wszedl? Entangle/Freezing strike/Dash. Jest plecami do nas,
bo ucieka, no to jak plecami to Backstab i +1pvp.

[]_ Taktyka na tanków. _[]
Wg. mnie tylko PW zdoła zabic tanka, chociaz i tak ma mizerne szanse. Dlaczego? najszybciej biega. Taktyka jest prosta: Podlatujesz switch'a jak
wszedl to zachodzisz od tylu i blowy. Uciekasz, czekasz na reuse skilli i znowu to samo, tak w kolko. Jest jeszcze
druga metoda - wyjmujesz łuk i Kitujesz wroga Stuna nawet nie próbuj - nie wejdzie . Chociaż to z łukiem też
cięzka sprawa - Deflect arrow. Przydatną rzeczą jest Bleed/Sting/Czy co tam macie . W gruncie rzeczy jestesmy bezradni na pvp z Tankiem. Walczyc trzeba, bo nie oplaca
sie stac i patrzec jak sie ginie. Moze lethal wejdzie?

[]_ Taktyka na nukerow. _[]
Tutaj tradycyjna taktyka - stun +1pvp, gf. nie wolno na dystans go trzymać. Podlatujesz i chocby ze zwklych ataków.
Cryt i przerywasz mu czar. (Kocham pvp z owymi szmaciarzami(Bo nosza Robe ). Z nimi sie pieknie walczy - krotko).

[]_ Taktyka na summonerów. _[]
Podobno trzeba najpierw ubic summona. Moze to i prawda. Ja dzis mialem pvp z summonerem i atakowalem pierwszego
kotka... Zabilem go ale ten drań ciągle go leczył, a wiadomo, że najpierw to sie ubija healera... więc

[]_ Taktyka na łuczników. _[]
Widzisz - Dash/Entangle/Freezing strike. (nie wiem jaki ma reuse dash). Weszło? To juz nam nie ucieknie. Bedzie
próbował Kitowac, tym lepiej dla nas - plecki pokaże ;]. A jak ma pokazane plecki to wiadomo co robic .

Z OL/WC/EE/SE raczej szans nie ma :]

Do wszystkich taktyk nalezy dodać to, że trzeba miec pod [F7] [Greater CP potion]
Radze zrobic sobie macra na /attackforce i /useskillforce. Bardzo umila i ulatwia PVP. Tylko pasek brzydko wyglada
Mój pasek skilli wyglada tak:

http://img301.imageshack.us/img301/7228/beztytuugr9.th.jpg

To są moje wypociny, nie sciagniete z zadnego neta, oparte na moich doswiadczeniach
Wiec moga sie okazac beznadziejne.


Chcialbym, żebyscie zalozyli swoje wątki o podobnej tematyce Może sie czegos od siebie nauczymy.
Pisalem, bo mi net wolno dziala i nie mialem co robic .

//discuss

Ostatnio edytowany przez mitclan (2008-02-20 16:10)


Powinno byc MicTlaN porabalo mi sie:PP

Moj pierwszy film: http://youtube.com/watch?v=AkuyFxkmENk

Offline

 

#2 2008-02-20 18:06

George

NI!

Skąd: Katowice/Mikołów
Zarejestrowany: 2007-05-03
Nick: George, xxGeorgexx BleedDagger

Re: Taktyka PVP - PW

Gratulacje wspaniały pomysł na temat )

[]_ Taktyka na summonerów. _[]
Summoner zawsze pierwszy ! Jak ktoś lubi się bawić to może korzystać z Trick (summon chwilowo przestaje bić) a potem lejemy właściciela. Jak kto woli ale ja się nawet nie bawię z Trick bo właściciel na 3 hity

[]_ Taktyka na Necro. _[]
Więc Necro bardzo ciężki przeciwnik bo mocno wali i długo stoi (Transfer Pain)
Nekro bez summona jest jak zwykły mag czyli 3 hity, z summonem to ciężko bo obrażenia sie dzielą po połowie walisz za 2k dostaje 1k demage.  Transfer Pain - działa tylko w jedna stronę (czyli: właściciel oddaje obrażenia na sumona) Proponuje w walce dać Trick na summona (na wszelki wypadek) od tylu Back i Deadly Blow (po dwóch ciosach powinien paść jak lvl podobny) Potem lejemy właściciela i w ten sposób +1 Bez cp sie nie obejdzie (Podczas pvp z Necro życzę dużo szczęścia bo wiadomo że ma Anchor i Fear)

[]_ Taktyka na tanków. _[]
Co do taktyki na tanków to pomysłowa ale bardzo nikłe szanse na wygranie. Dlaczego? Bo tank posiada Slow, Drain, Root  i przezorni posiadają łuk. Jedynie co mogę zaproponować to walka dla tego kto silniejszy czyli my większe Evasion i atak on większy p.def a mały atak. Gdy daje UD uciekamy jak najdalej żeby nie być w polu Drain i luku. 
Tak na przyszłość gdybyśmy napotkali tanka na swojej drodze z którym mamy wojnę to dajemy silent move wyciągamy luk i wbiegamy w agresywne moby gościu ma 2 możliwości albo być cały czas atakowany przez nasz z łuku albo wbiec, moim zdaniem wybierze tą drugą opcję Jak moby są po naszej stronie to proponuje switch na tanka i Back    

[]_ Taktyka na łuczników_[]
Do wszystkiego co mówił Mic się w pełni zgadzam ale jak już widzimy tego Hooligana którego chcemy bić to proponuje dać Ultimate Evasion żeby utrudnić mu życie i żeby tak łatwo w nasz nie trafiał

CP potion - proponuje wykupywać 2 rodzaje (200 CP, 50 CP) z tego robimy macro i zamiast 200 odnawia nam sie cp 250 może mała różnica ale w pvp każda ilość sie liczy

Teraz taka moja mała sugestia Mic żebyś usunął z paska pvp ten Fake bo go dasz przez przypadek i zanim sie podniesiesz to już będziesz trupem

Offline

 

#3 2008-02-20 19:24

mitclan

NI!

7633330
Call me!
Skąd: Jedlnia Letnisko
Zarejestrowany: 2007-06-11
Nick: Auret, Muniek, Mrrrr
Klasa: PW 6x, TH 5x, PP 5x

Re: Taktyka PVP - PW

PW trick niestety nie ma tylko TH
Co do taktyki na tanków to w IL Daggerzy maja fajny skill "Escape Shackle" - root nie straszny .

Co do walki przeciw łucznikom po co od razu UE? UE sie używa jak masz mniej niż 50% hp. Ma wolny reuse i moze ci sie pozniej przydac. Kto wie co/kto czycha za rogiem

Macro to se tez mozna zrobic ze 2x cp poty zresz IMO to dobry pomysl chyba tak zrobie macro 3x cp pot jeden po drugim, tylko jest jeden minus byle jaka akcja przerywa macro.

Co do walki z tankami rzeczywiscie moze i dobrze stanac twarza w twarz... hmm evansion wysokie to i dziad nie trafi, a jak trafi to maly dmg, jak nas nawet za 200hitnie to cp pot i juz mamy full. Mozna sie tak lac do straty cp potow tak jak ja dzisiaj xD

A co do fake death - Ja sie nie myle ]:-> I usuwac nie bede, rzadko sie przydaje nie powiem, ale jak jest potrzebne to szybko!!

Szkoda ze pw nie ma tricka..... ale ma Blinding Blow (zwieksza speed, odwraca przeciwnika tylem)


Powinno byc MicTlaN porabalo mi sie:PP

Moj pierwszy film: http://youtube.com/watch?v=AkuyFxkmENk

Offline

 

#4 2008-02-20 20:31

BIG :P

[RADA] NI!

Zarejestrowany: 2007-02-16
Nick: BIGBUB

Re: Taktyka PVP - PW

Ja sie wtrące do pvp z lukami
Łucznik to trudny przeciwnik dla daggera z duzym evasion, szybszym stunem, i tak samo szybko biegajacy, posiadajacym rownież entagle/freezing/dash. kluczowe jest używanie switch/trick kiedy uzywa skilli. inaczej małe szanse na wygrana. (doświadczenie zdobyte na EPI grając SR)

co do SE/PP/EE  najgorzej jest w sumie z EE (szybki skurczysyn i sleepuje) reszta do pojechania

WC/OL w light koszmar

a co do macro na skille nie używam bo często nie działaja tak szybko jakby mogły natomiast /attackforce obowiazkowo

a i CP potki F12 QHP F11 Heal potki F10 (to obsugujemy paluszkami ciagle)

Offline

 

#5 2008-02-21 13:23

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: Taktyka PVP - PW

co do SE/PP hmm, root wlazi jak w maslo (zwlaszcza na empie), nie wiem jak dlugi reuse ma "Escape Shackle", bo root ma reuse 2 sekundy . potem z 10-15x mana burn, block shield i profilaktycznie wind shackle po czym spokojnie nawet delbem mozna takiego i po 3 profie pojechac. poza tym PP ma duuzo hp i pdef, nawet w robe.

a co do necro (zwlaszcza w tallum robe ), to jesli dagera zauwazylem jak byl juz za moimi plecami to "return to clan hall ", jesli wczesniej, to transfer pain, death spike, gloom, vamp claws, death spike i to on bral "return to clan hall", jak byl dosyc daleko, nawet transfer pain nie byl potrzebny, bo nie dobiegal. wszystko zalezalo od tego kiedy go zauwazylem (wlasciwie to wiekszosc pvp z daggerem wygladala tak, za albo ja lezalem - warunek, musial byc dobry partyzant , albo on po moich 2 hitah wrzucal dasha i spierdalal). a co do tricka (czy jak sie tam nazywa to zdejmowanie targetu), tez jest sposob, zeby to obejsc, wystarczy miec "next target" na pasku, warunek dagger musi byc blisko.


Ready for the Storm

Offline

 

#6 2008-02-21 14:39

BIG :P

[RADA] NI!

Zarejestrowany: 2007-02-16
Nick: BIGBUB

Re: Taktyka PVP - PW

raua next target nic ci nie daje. bo skill z raz przerwanym targetem i tak nie zadaje dmg/wchodzi. (nie wiem jak to jest jak ma sie focus skill mastery).

I w cale nie pisze ze PP/SE jest bez szans ale jest to ciekawe pvp z mniej wiecej równymi szansami

Offline

 

#7 2008-02-21 17:00

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: Taktyka PVP - PW

no wiem, chodzilo mi o to, ze ni musze go drugi raz szukac mysza
a co do PP/SE, to hmm, SE moze i ma rowne szanse z daggerem (albo partyzanta zauwazy, albo nie ), ale PP, hmm, z tego co czytalem i widzialem, to chyba tylko z SK moze miec problem.

Ostatnio edytowany przez raua (2008-02-21 17:02)


Ready for the Storm

Offline

 

#8 2008-02-22 15:12

BIG :P

[RADA] NI!

Zarejestrowany: 2007-02-16
Nick: BIGBUB

Re: Taktyka PVP - PW

Oświece cię SR z dye + dex, tallumie, z buffem na atk speed. kładzie PP jak chce (co prawda to doświadczenie wyniesione z Epi )

Offline

 

#9 2008-02-22 15:46

Apocalypse

Mod

3135670
Zarejestrowany: 2007-03-12
Nick: Teishe
Klasa: Wizard

Re: Taktyka PVP - PW

Dobry pp kładzie wszystko, biorąc pod uwage że ma odpowiedni eq .

Offline

 

#10 2008-02-22 17:03

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: Taktyka PVP - PW

robi sie oftop
ehh, ten buff o ktorym piszesz to rapid fire ?
poza tym pp tez moze zalozyc tallum heavy, i tez sobie rzuci buff na atak speed , btw, skoro muwisz o bufach, to czy ten SR polozy nabufowanego SPSa w DC i z odpowiednimi dye , ba, jesli jeszcze bedzie dance of mistic i pow, to sps moze wyciagnac 1710 cs, a to oznacza, ze zanim wbijesz mu stuna dostaniesz 2 worty, flare i hydro , a na kazydy Twoj nastepny hit bedziesz dostawal 3. na bufach kazdy jest mocny. zreszta klasa nie jest az tak wazna. najwazniejsze to samemu popelnic jak najmniej beldow i wykorzystac jak najwiecej bledow przeciwnika (tysiace godzin w age of empires 2 po sieci ).

hmm, a co do daggera, to bardzo mnie cieszy, ze wkoncu jest kozak (kiedys, jeszcze a paradise, zapytalem Kowala czemu nie gra daggerem, odpowiedzial (nie pamietam dokladnie, ale to chyba bylo jakos tak ) :
"bo cipki gorsze od sps"


Ready for the Storm

Offline

 

#11 2008-02-22 23:04

George

NI!

Skąd: Katowice/Mikołów
Zarejestrowany: 2007-05-03
Nick: George, xxGeorgexx BleedDagger

Re: Taktyka PVP - PW

No teraz tak czytając wasze posty dochodzę do wniosku ze supporci wymiatają w pvp jak maja fajny sprzęcik, tylko mnie jedno zastanawia czemu jak są tacy wielcy i wspaniali nie chodzą sami na pvp ?? Bo pvp trawa 5 minut minimum  

Moje zdanie jest takie najpierw liczy sie sprzęt potem lvl, umiejętności a na samym końcu jest klasa postaci
"PP"  może wygrać z daggerem bo root wchodzi jak w masło ale atak ma chujowy [tylko kryty często wchodzą   (broń łuk)] 

Moja taktyka jest taka:

Podlatuje do pp wale ile sie da do póki nie dostane root, jak dostaje root potem automatycznie zmieniam bron na łuk i bije dalej kolesia (najlepiej walić stunami nie będzie mógł sie leczyć zbyt często), root znika (jak gościu gapa, lub kolejny root nie wejdzie) wyciągam dagger wale skurczybyka skillami aż nie padnie... czynność można kilka razy powtarzać  

Oczywiście to jest opis bicia pp o niższym lvl i z kiepskim eq ale da sie w ten sposób go pokonać

Z Escape Shackle - nie korzystał bym w takich sytuacjach bo przeciwnik od razu wie ze ma sie szykować do następnego wrzucania roota a po drugie trochę czasu trwa użycie skilla

To jest mój pomysł na PP ale ja dopiero zaczynam grę w L2 to nie mogę sie wypowiadać

Offline

 

#12 2008-02-22 23:29

Apocalypse

Mod

3135670
Zarejestrowany: 2007-03-12
Nick: Teishe
Klasa: Wizard

Re: Taktyka PVP - PW

No teraz tak czytając wasze posty dochodzę do wniosku ze supporci wymiatają w pvp jak maja fajny sprzęcik, tylko mnie jedno zastanawia czemu jak są tacy wielcy i wspaniali nie chodzą sami na pvp ??  Bo pvp trawa 5 minut minimum

Buffed vs buffed, support nie ma szans, a takie zwykle sa poza areną. Na selfach dopiero moga podjąc walke.
U supportu właśnie ciekawą rzeczą jest możliwość różnych kombinacji z eq i sposobem walki, zależnie od przeciwnika, reszta to zwykle ma przypisany stały eq na wszystkie klasy. A pp jest do tego stworzony , robe,light i heavy mastery, weapon mastery, boost hp...gdyby mnie nie nudziło same buffowanie w koxie to z pewnościa bym wział pp:P

Na epi jako Shillien Saint miałem pvp z Shillien Templar...trwało to 20 min (na selfach, ja bw robe+slsy-beznadzieja do pvp:P, on nm i dle), aż sobie dalismy spokój bo można było 3x tyle jeszcze walczyć.

A co do taktyki na pp to gl, przyda sie :]. Raz, że jesli pp założy heavy, to tym daggerem mozesz go polaskotac, 2 szybko ci spali mp, a bez tego jestes kupa w pvp:]. Pvp w robe to tylko na nukow raczej

A co do taktyk to ludzi bardziej insteresuje high lvl niz na low lvl postacie, gdzie klasa ma dopiero z 50% swoich atrybutów.

Offline

 

#13 2008-02-23 15:50

BIG :P

[RADA] NI!

Zarejestrowany: 2007-02-16
Nick: BIGBUB

Re: Taktyka PVP - PW

Ludzie mówmy o realniach jaki PP chodzi po świecie aden w Heavy?? kto mając możliwość biegania na buffach biega bez nich??

OLI to zupełnie coś innego niż pvp poza miastami.

a raua co do pvp SR vs SPS to wszystko zależy od ilości przerwanych czarów jeżeli chodzi o normalne buffy (bo jezeli zalozymy ze stun wejdzie to wynik jest oczywisty) aaa i SR z COV i POR bedzie mieć atk. speed około 1300. do tego pow od SE i jedziemy zakladajac żę mam draco focus to nawet stuna bym nie uzywał no może jednego

Offline

 

#14 2008-02-23 23:13

Apocalypse

Mod

3135670
Zarejestrowany: 2007-03-12
Nick: Teishe
Klasa: Wizard

Re: Taktyka PVP - PW

Właśnie mówie o oli bo to jedyne miejsce gdzie support walczy samodzielnie i liczy tylko na siebie, to są właśnie te "realia", gdzie ty tu widzisz support biegający i nabijający +1?

A miara siły klasy sie właśnie mierzy jaka jest na selfach, a nie full buffed od osoby trzeciej. Na tym lipka serwie high rate to mam ee na 80, z draco i dc light set i na full buffie też kosze wszystko xD i to znaczy, że jest silna?

a raua co do pvp SR vs SPS to wszystko zależy od ilości przerwanych czarów jeżeli chodzi o normalne buffy  (bo jezeli zalozymy ze stun wejdzie to wynik jest oczywisty) aaa i SR z COV i POR bedzie mieć atk. speed około 1300. do tego pow od SE i jedziemy  zakladajac żę mam draco focus to nawet stuna bym nie uzywał  no może jednego

Zapomniałeś dodać, że jeszcze draco +20 i epic bizu :] songi/dance też by nie zaszkodziły xD
POR? Nie moge sobie przypomnieć co to, ale co do cov i pow, możesz mieć tylko 1 z tego rodzaju buffów. COV pokrywa POW i na odwrót.

Offline

 

#15 2008-02-24 15:05

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: Taktyka PVP - PW

mialem spsa 80 lvl na serwie x50, do tego sov +9 acu i dc robe (wydropione w calosci, kupowac mozna bylo tylko do b grade, dlatego nie mialem tam soma ). w pvp 1vs1 jesli mnie ktos nie zaczal jechac jak bilem moby, to lezal (mowie o tym kiedy bylem na bufach, dancach i songach), chyba ze to byl WC z Zariche (po 10 minutahc ciaglego ognia zaczal tanczyc, smiac sie i takie tam to mu odpuscilem i zaczalem lac moby), albo ze bylo ich 3, ale zanim mnie ubili to przynajmniej 1 lezal na ziemi . fakt, serw byl maly i za duzo okazji do pvp nie bylo. co do lucznikow, tylko raz mialem pvp z PRem, ale chyba mial kiepskie bizu, bo dostal worta i krytyk z solar flare( na arcana power), bez bufow napewno to ja bym lezal.
tylko ze na tych bufach spokojnie solowalem 2 sale w DO, nawet z 2-3 championami (champion to wersja moba z 10x wiekszym hp i bodajze 3x wiekszym dropem).

Big, a ktore to sa ten nienormalne bufy , zreszta skoro dla Ciebie PP/albo jakis inny support jest tylko od buffowania innych, to ta dyskusja nie ma sensu.

George, jeszcze na epi widzialem jak Lukfie polozyl jakiegos daggera z kingow na mdt, nie trwalo to dluzej niz minute.


Ready for the Storm

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwolne apartamenty Kąty Rybackie akwarium dla początkujących catering w warszawie