Order Of Knight's That Say NI!

NI!


#1 2008-02-07 17:39

Zishe

NI!

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-07-07

Critical ERROR ;/;/;/;/

Gdy wrescie udalo mnie sie zalogowac proprosilem Lipka by mnie po koxal robie TP na Pavel's Ruins i tu nagle Critical error
- mysle hmm pewnie przesz tp ok loguje sie po 20 min nawet nie zdazam zobaczyc postaci co ? critical error i tak jeszcze 2 razy ;/ HELP PLZ

Offline

 

#2 2008-02-07 19:07

George

NI!

Skąd: Katowice/Mikołów
Zarejestrowany: 2007-05-03
Nick: George, xxGeorgexx BleedDagger

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

Są dwa sposoby:
Sprobuj sie zalogować około 24 (wtedy jest bezproblemowe logowanie) - i zobacz wtedy może będzie już działało
Albo idź do jakiegoś kumpla który ma L2 na dysku gra na DEX i spróbuj od niego z kompa wejść na swoją postać - i wtedy sie okaże czy to błąd ser czy czy coś z twoim kompem albo z plikami.

(Nie jestem informatykiem ale czasami pomysły ma  dobre )

Offline

 

#3 2008-02-07 19:10

Lipek

NI!

3338926
Zarejestrowany: 2007-08-19
Nick: Lipek
Klasa: Ol

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

Jak cały czas error dostajesz to przeinstaluj grę z reguły pomaga(albo przynajmniej odpal patcha na dex jeszcze raz i to najlepiej w calkiem innym folderze niech Ci sciagnie potrzebne pliki i skopiuj je tam gdzie masz grę).

Offline

 

#4 2008-02-07 20:35

mitclan

NI!

7633330
Call me!
Skąd: Jedlnia Letnisko
Zarejestrowany: 2007-06-11
Nick: Auret, Muniek, Mrrrr
Klasa: PW 6x, TH 5x, PP 5x

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

A ja powiem to co mi Grouth powiedzial.
Wylacz detale(low details), dzwiek off.
Ja mialem ten sam problem, tj. jak bieglem do dion dostalem kryta i przy kazdej probie zalogowania z miejsca kryt. Zrobilem tak jak SumDrink aka Grouth mi rzekl i gram na tych ustawieniach(tylko widocznosc na maxa coby wroga potencjalnego wypatrzec) i jeszce zadnego errora nie mialem. Chyba, ze do errorow zaliczycie DC:P


Powinno byc MicTlaN porabalo mi sie:PP

Moj pierwszy film: http://youtube.com/watch?v=AkuyFxkmENk

Offline

 

#5 2008-02-08 01:30

eRdollz

NI!

1741401
Zarejestrowany: 2006-11-17

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

Zishe napisał:

Gdy wrescie udalo mnie sie zalogowac proprosilem Lipka by mnie po koxal robie TP na Pavel's Ruins i tu nagle Critical error
- mysle hmm pewnie przesz tp ok loguje sie po 20 min nawet nie zdazam zobaczyc postaci co ? critical error i tak jeszcze 2 razy ;/ HELP PLZ

Mozliwe ze ta lokacja jest zbugowana i stad critical. Jak wiadomo jest ona nowa i istnieje prawdopodobienstwo ze dziala zle. Jesli Lipek moze tam smigac bez problemu to wtedy sprawa sie komplikuje zdeka, choc nie wyklucza ze bugow tam nie ma. Przy okazji sam sie tam tpne i zalukam "o so chosi"

Offline

 

#6 2008-02-08 06:47

Zishe

NI!

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-07-07

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

Probowalem przeinstalowac patcha ale widze ze to co z gra jak wroce dzis ze szkoly to ja tez prze instaluje jak to nie pomoze to juz neiweim (Mic Twoja rada nie dziala ale THX)
dzieki za pomoc all

Offline

 

#7 2008-02-08 16:53

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

mialem cos podobnego jeszcze na paradise, tzn jakos postac mi sie zablokowala przy prubie ogladania olimpiady. reinstal gry nie pomogl, nie pomogl tez reinstal systemu, pomogla petycja do gma. tylko ze inne postacie na tamtym serwie dzialaly, podczas gdy po zalogowaniu i wybraniu tej konkretnej gra sie wywalala, tez nawet jej nie zdazylem zobaczyc po uruchomieniu gry (po zalogowaniu i wybraniu serwera ta postac widzialem i moglem ja wybrac). sprobuj jakas inna postac utworzyc, jesli sie da i gra nie bedzie sie wywalac, napisz petycje, nie jest to trudne. z tego co pamietam petycje sa w opcjach (ikonka to taki kogut jak na radiowozie), dalej wybierasz rodzaj petycji (sa opisane), no i piszesz (krutko zwiezle i na temat (ograniczona ilosc znakow), glownie chyba istotna nazwa postaci i miejsce w ktorym byla, gdy sie zaczelo wywalac. pamietam, ze pozniej jak sie zalogowalem na postac z ktorej pisalem petycje, dostalem jakis komunikat, ze moja petycja zostala rozpatrzona, czy cos takiego.


Ready for the Storm

Offline

 

#8 2008-02-08 19:56

Zishe

NI!

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-07-07

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

rua ale zalozylem nowa postac na innym koncie i to samo jak to nie pomoze to napisze ta petycje:) (jak grasz na dex podaj mi swoj nick bo nie znam





20 min pozniej : kurrrde probuje teraz sie zalogowac juz masie pojawiac okno gdzie passy wpisuej a tu nagle wywala mnie z gr bez zadnego komunikatu
Co zrobilem :
1. przeinstalowalem patcha
2. przeinstalowalem gre
3 wkurzalem sie caly dzien ;p

a takie male pytanko bo ci nasi GM sa Rumunami a on mnie rozkini nawet jak po ang bede pisal ? ;p?

Ostatnio edytowany przez Zishe (2008-02-08 20:18)

Offline

 

#9 2008-02-09 13:04

BIG :P

[RADA] NI!

Zarejestrowany: 2007-02-16
Nick: BIGBUB

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

rozkmini w końcu strona jest po angielskiemu

Offline

 

#10 2008-02-09 16:31

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

moj nick masz po lewo, gram srednio 1-3h na tydzien (jak jest dt w eve), a i wtedy na dex sie nie zawsze moge zalogowac, bo "system error", ale ten problem to chyba prawie wszyscy maja (co i rusz ktos cos urwa-l na shout boxie).
z tego co piszesz, to chyba o cos innego chodzi, u mnie chodzilo o to, ze mialem dc przy teleporcie, no i serwer dostal informacje, ze bylem w 2 miejscach na raz, przez co przy probie zaladowania gry ta postacia, klient "glupial" i wywala cala gre (tak mi sie przynajmniej wydaje), wybierajac inna postac na tamtym koncie moglem zaladowac gre bez problemu. tzn logowanie, wybor serwera, wybor postaci dzialaly poprawnie, dopiero po wyborze postaci proba zaladowania gry konczyla sie fiaskiem. dlatego moglem napisac ta petycje z innej postaci.

u Ciebie problem raczej stoi po stronie klienta/systemu, sprobuj odpalic gre w oknie (naliepiej w option.ini w katalogu lineageII/system w linii StartupFullScreen=True zamiast True wpisz False), swego czasu przy logowaniu sie na epi komp mi stawal dęba, nic nie pomagalo, tylko reset, dopuki nie odpalilem gry w oknie, no i wtedy wyskoczylo okienko od zone alarma , jak mialem gre na full screenie nie moglem nic zrobic (alt-tab nie dzialal, 3 kroli tez, tylko F13).

ps. zreszta na dexa tez sie nie moglem z poczatku wbic (gra sie zamykala zaraz po uruchomieniu), pomogl mi Apo - powiedzial, ze moglem zlego patcha sciagnac, jak sciagnalem tego z beta w nazwie zaskoczylo.

Ostatnio edytowany przez raua (2008-02-09 16:35)


Ready for the Storm

Offline

 

#11 2008-02-09 16:45

Cleaver

NI!

3779696
Zarejestrowany: 2007-04-28
Nick: Recluse
Klasa: Paladin

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

Albo po uruchomieniu wcisnąć lewy Alt+Enter, daje to samo co edycja option.ini.

Offline

 

#12 2008-02-10 07:21

Zishe

NI!

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-07-07

Re: Critical ERROR ;/;/;/;/

DZALA THX ALL ale trza bylo wywalis rejestry i reinstalke gry zrobic see u in game ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsoda kaustyczna gdzie kupić wrocław Jastrzębia Góra wakacje busy Bruksela